eeee

piątek, 16 grudnia 2016

Witaj na stronie naszych rodzinnych podróży. Jesteśmy rodzinką wielodzietną, która od kilku lat mieszka w krainie wiecznej mgły i deszczu. Staramy się jednak nie poddawać depresyjnym nastrojom i każdą wolną chwilę spędzamy na poznawaniu okolicy bliższej i  nieco dalszej. Ze względów finansowych podróżujemy budżetowo. Nie jest łatwo zorganizować wyjazd dla 6 osób w rozsądnej cenie, dlatego staramy się minimalizować koszty podróżując w miejsca, do których możemy dotrzeć samochodem i śpiąc na kempingach.

Do podróży zapraszają:

Mama 
 Uwielbia podróże, nie ważne czy małe,czy duże. Gen podróżowania odziedziczyła po swoim tacie. Pierwszy wyjazd zaliczyła w wieku 1,5 roku, kiedy rodzice wspólnie z dziadkami zabrali ją na Wdzydze Kiszewskie. Od 2009 roku zapalona kolekcjonerka naparstków. Swój pierwszy okaz przywiozła oczywiście z podróży. Uwielbia czytać, szczególnie podróżnicze lektury. Planuje podróże, reszta rodziny się dostosowuje :).

Tata
Nie lubi uwieczniać swojego wizerunku na fotografiach. Typ domownika, pobudzony nieco przez mamę do podróżowania. To on jest odpowiedzialny za bezpieczny transport rodziny podczas wyjazdów.

Starszy podróżnik
Uczeń Secondary School, podobno jeden z najlepszych "pupil'ów". Nie widać jednak tego w domu, bo nie poświęca czasu w ogóle na naukę. Dużo czyta, ale według mamy również zbyt długo surfuje w internecie. Chce zostać prawnikiem.


Starsza podróżniczka
Uczennica Secondary School, odziedziczyła gen podróżowania po mamie i dziadku. Kolekcjonuje breloki. Marzy o podrózy na Bahamas. W przyszłości chciałaby zostać aktorką, a swoje marzenia realizuje występując w szkolnym teatrze.


Młodsza podróżniczka
Uczennica Primary School, dzielnie walczy z tabliczką mnożenia i ułamkami. Pisze opowiadania i rysuje. Lubi podróżować, szczególnie, kiedy miejscem noclegu jest kemping, gdzie czuje się swobodnie. Od pewnego czasu interesuje się gimnastyką artystyczną i pewnie pomimo oporu ze strony mamy, rozpocznie naukę w tym kierunku od wrzesnia. Marzy o podróży na Bora Bora.

Młodszy podróżnik
Uczeń Primary School, uczy się liczyć, ale największą frajdę sprawia mu to, że umie już czytać. Z zamiłowaniem sprawdza mamy telefon i informuje, kto napisał smsa. Wiecznie w ruchu, nie lubi prac plastycznych i wszelkich zabaw, które go unieruchamiają. 
Lubi pluskać się w basenie, ale chciałby też zobaczyć ładną plażę.  
---------------------------------------------------------------------------------------

Jeżeli masz jakieś sugestie, lub pytania, zapraszamy do kontaktu:


uktroterzy@gmail.com

6 komentarzy:

 1. Świetna kompania do podróżowania.

  OdpowiedzUsuń
 2. :), jest wesoło, na brak wrażeń nie narzekamy :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Czym podróżujecie tak duża rodzina?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Samochodem, rzadziej samolotem :) .

   Usuń
 4. To wiem :) tylko jakim? Tez mam spora rodzinkę i przymierzam się do takiego podróżowania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;) My podróżujemy Zafira, ale dla bardziej wymagających rodzin, które potrzebują zabrać dużo rzeczy, raczej nie polecam. Nie ma w tym aucie bagażnika, jeżeli korzysta sie z wszystkich 7 miejsc. Nam zastępuje go roof box.

   Usuń

Dziękuję za odwiedzenie mojego bloga.Będzie mi miło, jeżeli pozostawisz po sobie ślad :).